Потап: «Хотілося раніше розповісти, як я люблю Настю, але у мене була сім’я»

0
956

38-річний Потап пояснив, чому так довго приховував роман з Настею Каменських. За словами співака і продюсера, він хотів розповісти про зміни в особистому житті раніше, але на той момент був пов’язаний шлюбними узами. Зараз музикант щасливий поруч з другою дружиною.
Протягом п’яти років шанувальники нічого не чули про особисте життя Потапа: після розлучення з Іриною Горовою у 2014 році музикант відмовлявся говорити на цю тему, а також коментувати відносини з Настею Каменських. І тільки в цьому році, 23 травня, коли зіркова пара зіграла весілля, стало зрозуміло, що їх роман був реальністю.


Сьогодні Потап каже, що почуття до колеги виникли давно. Він намагався з ними боротися, але потім зрозумів, що щиро закоханий. Артист хотів розказати про те, що відбувається в його особистому житті шанувальникам, але не міг цього зробити, оскільки все ще був одружений з Іриною.
«Це було дуже важко зробити. Хотілося всьому світу розповісти про те, хто вона, як сильно я люблю Настю. Нарешті впала завіса, і нам стало так легко! Хотілося зробити це раніше, але у мене була сім’я, діти, робота, і поки ми всі вирішували за лаштунками, пройшло багато часу. Я вже не приховую нічого, я люблю Настю Каменських, і я дуже щаслива людина! Нехай всі заздрять, нехай ненавидять, нехай люблять, мені байдуже », – поділився емоціями продюсер.


Артист вважав за краще не розкривати, коли саме почався його роман з Каменських. Але шанувальники досі вважають, що перший шлюб музиканта розпався саме через ці таємні відносин. Нагадаємо, що продюсер одружився з Іриною Горовою ще в 1999 році, пара виховувала дочку Ірини від попередніх стосунків, а в 2008-му у закоханих народився син Андрій. Саме в цей період дует Потапа і Насті став неймовірно популярний.
До слова, Потапу вдалося розлучитися з Іриною на позитивній ноті, і зараз колишнє подружжя знаходяться в чудових стосунках. Горова навіть була присутня на весіллі артистів, чим немало здивувала шанувальників.


«Найлегше розлучитися з побитою посудою. Але ми вирішили залишитися друзями. Іра завжди буде матір’ю мого сина, близькою мені людиною. Це не компроміс, це – дружба, розуміння. Ми вже як рідні люди », – пояснив музикант.
При цьому артист не заперечує, що йому було складно розповісти синові про відносини з Настею. За словами Потапа, Андрій поставився до весілля батька з розумінням і повагою. «Це непростий момент, адже син дуже любить маму. Я питав, як він поставиться до того, що у тата з’явиться нова дружина. На це Андрій відповів, що, якщо мені буде добре, то він не проти », – підкреслив продюсер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here