Потап і Настя Каменських готуються до весілля

0
2407

За інформацією преси, одруження колишніх колег відбудеться в кінці травня. Потап і Настя Каменських уже вибрали агентство, яке буде займатися організацією заходу.
Протягом декількох років Потап і Настя Каменських були лише колегами популярного дуету, а тепер у кожного з них сольна кар’єра. Однак артисти часто проводять час разом та їздять на відпочинок. Шанувальники музикантів давно подейкували про роман між ними. Під час зйомок однієї з гумористичних передач на українському телебаченні Потап зізнався, що “мутить” з Настею. Тепер журналістам вдалося з’ясувати, що Каменських збирається заміж за репера. Весілля Потапа і Насті призначене на кінець місяця.
«Це станеться 23 травня, в четвер. Нарешті, Потапу і Насті кричатимуть «гірко!». Весілля відбудеться в Києві, а після молодята відправляться в медовий місяць», – повідомило джерело з оточення пари.

View this post on Instagram

Сегодня очень особенная дата: 13 лет назад родился наш дуэт «Потап и Настя». Все началось с двух людей, Леши и Насти, которые по-настоящему горели идеей дарить людям радость, а превратилось в настоящий музыкальный триумф, на котором выросло уже целое поколение. Спасибо @realpotap за все эти годы, которые мы работаем с тобой плечом к плечу, переживая вместе миллион эмоций, моментов и взлетов. Вместе мы –– ??? Творить с тобой –– неиссякаемый источник вдохновения и творческой энергии! Ты во всем инноватор и создал знаковые для нашего шоу-бизнеса проекты. Все к чему бы не прикоснулась твоя талантливая рука просто обречено на успех! Знаю, впереди нас ждет еще очень много головокружительных вершин! Несмотря на паузу в дуэте, мы продолжаем творить вместе музыку, которая не знает границ, становится историей и остается в сердцах миллионов людей ❤ С днем рождения нас!

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Менеджери самого продюсера ніяких подробиць не розголошують. «Офіційно ми поки нічого не коментуємо», – заявили представники Потапа.
Відомо, що організацією торжества займається агентство Людмили Голубіцької, яке існує вже більше 15 років. До цього компанія влаштовувала весілля Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, близьких друзів Потапа. Голубіцька пропонує своїм клієнтам свята на природі і за кордоном, а зал прикрашений їх декораторами перетворюється на справжній витвір мистецтва. Настя вдавалася до послуг професіоналів з агентства на презентації свого сольного альбому.


Нещодавно Потап і Настя відзначили 13-річчя їх дуету. Незважаючи на те, що у співачки зараз сольний проект, вона багато в чому радиться з репером. «Творити з тобою – невичерпне джерело натхнення і творчої енергії! Ти в усьому новатор і створив знакові для нашого шоу-бізнесу проекти. Все, до чого б не доторкнулася твоя талановита рука, просто приречене на успіх! Знаю, попереду нас чекає ще дуже багато запаморочливих вершин! Незважаючи на паузу в дуеті, ми продовжуємо творити разом музику, яка не знає кордонів, стає історією і залишається в серцях мільйонів людей », – такі слова присвятила Настя Потапу в день народження їх дуету.


Нагадаємо, репер був одружений на Ірині Горовій, але їх шлюб розпався близько чотирьох років тому. Оскільки вони працюють в одній продюсерської компанії, їм вдалося зберегти дружні відносини. Народжений в їх союзі син Андрій проводить багато часу і з мамою, і з татом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here