Потап оголосив модний батл своїй підлеглій Дорофеєвій

0
749

Тільки-но учасниця дуету «Время и Стекло» оприлюднила кілька кадрів із Тижня моди, що у Нью-Йорку, як її іменитий продюсер Потап поквапився влаштувати своєрідний зірковий косплей. Український репер спробував скопіювати не зовнішність співачки, а її модний образ. Відтак, у мережі одразу з’явився так званий «батл» від «1+1».
До Нью-Йорку Надя Дорофеєва прибула не так давно, та зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом. Подібні тріпи у подружжя відбуваються не вперше. Минуло лише кілька тижнів, як пара повернулась із найочікуванішої події року у сфері мови, точніше – Тижня, що пройшов у Парижі.

View this post on Instagram

Look inside

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Що цікаво, співачка не вперше епатує своїми стильними образами із модних подій. Варто лише пригадати, наскільки сильний фурор спричинила Додо, коли тільки вперше відправилась до Південної Кореї. Навіть звичні перехожі не змогли пройти повз її total look та не промовити бодай слова.


В американському мегаполісі ситуація склалась подібна. Артистка всього лише приміряла звичний для себе образ, як громадськість одразу перейняла тенденцію. Джинсові кюлоти, актуальний тілесний відтінок та масивні білі кросівки. А ще – пов’язка на голову із надписом Gucci, яку і скопіював Потапенко на своєму інстаблозі: «Хто кого? Модний батл Потап VS Надя».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here