Потап публічно підтвердив чутки про роман із Настею

0
1514

Роки пліток та інтриг нарешті завершились офіційною заявою від іменитого репера. «Як ти не крути», але Потап і Настя таки наважилась оголосити світу про свої романтичні стосунки.
У рамках гумористичної постановки на сцені «Ліги сміху» Ігор Ласточкін поставив провокативне запитання Потапу: «Мутиш із Каменських?». Репер не забарився та впевнено сказав «так». Здавалось би, «жарти такі». Але ж, не все так просто. Одразу після завершення номеру від команди «Дніпро» Оля Полякова не стрималась та вирішила розставити усі крапки над «і».

View this post on Instagram

Вчера на студии был создан настоящий шедевр! Такими крутейшими авторами как @realpotap @rotoconpa @caceresmusica ❤️ К сожалению выйдет не скоро так, как до этой песни много других релизов! Но всему своё время! Творчество не имеет границ, рамок и преград! Надо просто делать, создавать и все обязательно получится ? Рада, что меня окружают единомышленники моя #nkteam и лучший продюсер мира @realpotap ? мы уже совсем близко…

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Безумовно, що під емоціями, співачка сказала: «Нарешті ми всі дізналися те, про що й так давно знали». Так чи інакше, після цього доленосного вечора зйомок п’ятого сезону «Ліги сміху» усе таємне, нарешті, може стати дійсністю. Питання лише у тому, чи продовжать закохані переховуватись від зайвих очей.

View this post on Instagram

@realpotap you real genius ??

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on


Хоча й чутки про романтичні зв’язки між Потапом і Настею лежать в основі ще їхнього однойменного дуету, підтвердження пліток почали з’являтись паралельно до перших сольних спроб Каменських. То іменитий репер розлучається із дружиною, то на пальці артистки сіє підозріла каблучка, то «колеги по роботі» разом ніжаться на пляжі. Так чи інакше, зовсім згодом усе повинно стати на свої місця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here