Потап та Настя Каменських показали, з чого розпочався їхній ранок

0
1355

Подружжя чи не щоранку починає з тренувань. Продюсер Потап і співачка Настя Каменських, яка вперше прокоментувала своє весілля, показали, з чого починається їх ранок.
Настя Каменських і Потап показали, з чого починається їхній ранок. Так, спортивна родина, як назвав їх з Настею Потап, ходить до спортзалу і разом проводять тренування під суворим наглядом тренера.

“Так прикольно рано встати влітку, до спеки, потренуватися і кайфувати від один одного, чим пім пау! Тому, що разом все легше и прикольніше, веселіше и якось по-родинному”, – пояснив Потап.
Своєю чергою і Настя зауважила, що круто починати день зі спорту, подякувала тренеру за заряд, а Потапу – за підтримку у всьому.
Нагадаємо, що нещодавно Настя Каменських подякувала Потапу: «Неабияк вдячна тобі, Потапе, за все у моєму житті. Я невимовно щаслива. Наскільки – навіть не можу пояснити словами», – підписала співачка кадр із домашнього відпочинку. Разом з тим, і її новоспечений чоловік теж не відстає та активно поширює на своєму пабліку фото та сторіс зі своєю «ідеальною дружиною». Репер хизується і кулінарними здібностями коханої, і творчими, і усіма іншими, про які шанувальники могли тільки здогадуватись.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here