Прихильників Тодоренко обурив її зворушливий кадр із сином

0
317

Знатна екс-ведуча усім відомого шоу «Орел и Решка» повернулась на великі екрани, тільки-от російські. З моменту відкриття проекту «П’ятниця з Регіною Тодоренко» минуло більше року. Втім, його рейтинги зростають до сьогодні. Що цікаво, справа не тільки в актуальності, без скандальності теж не обійшлось.
Ім’я Регіни доволі таки довго тримається у ТОПах новин. Усе розпочалось із раптової вагітності та заручин із відомим російським виконавцем Владом Топаловим, і до сьогодні метушня не вгамувалась. Хоча й предметом обговорення стали зовсім не запитання романтичного характеру. Тодоренко чи не одразу подалась до активного висвітлення особистого у мережі.


Треба ж якось підтримувати свою популярність, вона цим і займається. Чи не щодня зірка телеекранів публікує на своїй офіційній сторінці в Instagram усе нові світлини. Із сином, чоловіком чи зі знімального майданчику – прихильники у захваті, і телеведуча не понижає градусу.
На цей раз, Тодоренко поширила у мережі неабияк зворушливий кадр із маленьким сином. Що дивно, публікація не на жарт обурила шанувальників зірки. Чи не кожен прийняв за обов’язок висловити своє невдоволення іменем малюка, себто Майкл аж надто нехарактерний вибір для російської сім’ї.


«Збери Майкла. Топаловські п’ятки», – підписала знаменитість інтимну світлину. Втім, на атаку хейтерів під подібним кадром не чекав ніхто, але це трапилось. «Майкл? Серйозно?», «Чому Майкл? Майкл у Росії – це щонайменше дивно. Плануєте його за бугор відправити?», «Майкл? Чомусь у зірок пішла мода на іноземні імена», – зазначають юзери.
Що цікаво, місяцями раніше Регіна Тодоренко впевнено називала свого новонародженого сина Михайлом, і ні словом не обмовлялась про іншомовний варіант імені. Напевно, безпосередньо це стало причиною невдоволення прихильників телеведучої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here