Психолог Наталя Холоденко “порушила тишу”: розповіла про пологи і показала доньку

0
811

Одна з найвідоміших психологів України Наталя Холоденко народила дівчинку. 36-річній знаменитості вдавалося дуже довго приховувати вагітність, тому новина про дитину під серцем доволі таки здивувала її фанів. Справа у тому, що після проекту “Танці з зірками” психолог серйозно взялась за свою фігуру, таким чином животик вдалося приховати. Дівчинку назвали дуже незвичайним іменем.
Секрет неймовірного вигляду Наталі дуже простий: трохи спорту, послуги косметолога та внутрішнє налаштування на легкість. Про деталі своїх пологів жінка розповіла у одному з постів у Інстаграмі:
“Ділюся подробицями на цю тему від душі: дівчинку я народила сама (НЕ сурогатна матір); назвали її Вів’єн – ні в чию честь, просто прийшло ім’я в голову, чоловік підтримав; прізвище у неї татове, а не моє. Я своє не зміню ніколи (у мене прізвище мого тата);
так, няні немає, допомагає тато дитини і близькі друзі, хто під руку потрапить; пологи були природні в приватному пологовому будинку, готова написати окремий пост, чому варто народжувати в приватній клініці, якщо це цікаво; багато хто не вірить, що я була вагітною, що я народила – тому що я постійно добре виглядаю і активна”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мои дорогие и самые толерантные в мире подписчики. Спасибо вам за поздравления с рождением дочери! Спасибо, что не задаёте некорректных вопросов, а терпеливо ждёте информацию от меня. Поэтому делюсь подробностями по этой теме от души: 1. Девочку я родила сама (не суррогатная мать); 2. Назвали ее ВИВЬЕН – ни в честь ни кого, просто пришло имя в голову, пара поддержал. 3. Фамилия у неё папы, а не моя. Я свою не меняю никогда (у меня фамилия моего папы). 4. Да, няни нет, помогает папа ребёнка и близкие друзья, кто под руку попадёт)). 5. Роды были естественные в роддоме @leleka_clinic – готова отдельный пост посвятить, почему стоит рожать в частной клинике, если это интересно. 6. Многие не верят, что я была беременной, что я родила – потому что я постоянно хорошо выгляжу и активна. А вот это уже заслуга моего косметолога, легкого спорта и внутреннего настроя. ⠀ Самое страшное расклеиться и оправдать это беременностью. Поэтому держу себя в тонусе. Пока все.

Публикация от Наталья Холоденко (@kholodenkon)

У інтерв’ю одній з передач на українському телебаченні Наталя Холоденко розповіла, що пологи були важкими, і тепер вона розуміє, чому так багато жінок просить знеболююче. Це вже другі пологи зірки, вона має ще сина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here