“Ракурс заворожує”: Дорофеєва показала, як відпочиває на яхті

0
538

Зіркова пара подалась у відпустку – будьте готові до численних світлин у своїй Insta-стрічці. Поїхав до Європи цілий колектив знаменитостей – годі й сподіватись, що фото не будуть на кожному кроці. Що ж, це і на краще. Зважаючи на те, наскільки італійські світлини Наді Дорофеєвої та її іменитого чоловіка, Володимира Дантеса,тішать око і, разом з тим, надихають.
То пара невимушено прогулюється вузькими вуличками, схожими до венеціанських. То закохані потішно ніжаться на яхті. Так чи інакше, від подібних сімейних публікації годі й око відвести, що вже казати про умілу постановку кадрів. Цього ж разу обійшлось без романтики, адже центральним мотивом кадру стали підтягнуті сідниці Наді Дорофеєвої посеред яхти.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Яхта , август И мы с тобою влюблены ❤️

Публикация от nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)


Тільки вона, безкрайні водні простори і сонце – що може бути краще, особливо якщо за кадром твій коханий чоловік та друзі. Відтак, чергова пікантна світлина зірки дуету «Время и Стекло» не обійшлась без уваги громадськості, про що свідчать численні коментарі у мережі. Чи не кожен завважав за обов’язок висловити свій захват популярною української співачкою та її звабливим формами.
«Кайфова попа», «Ви із Вовою ідеальна пара», «Тобі пасує яхта», «Чому так красиво!», «Мені здається, чи ви відпочиваєте із Потапом та Настею на одній яхті?», – не стримуються від захвату прихильники артистки. Разом з тим, найбільш спостережливі відзначили, чи не відпочивають вони із ще одною та не менш відомою зірковою парою, Потапом та Настею. І поки запитання залишилось без відповіді, Каменських активно постить подібні кадри у своєму профілі в Instagram.


Свій черговий пост із італійського відпочинку власне Надя Дорофеєва прокоментувала дуже навіть романтично, як на фото із категорії «пікантно». «Яхта, серпень, і ми з тобою закохані», – що російською мовою аж надто нагадує тексти із чуттєвих пісень іменитого виконавця, Валентина Стрикала (він же Юрій Каплан). Тільки-от у його рядках йде мова про Ялту. Менше з тим, прихильники підловили ідею Дорофеєвої та самостійно взялись за складання текстів у коментарях.
«Яхта, парус. У цьому світі лише ми одні», «У цьому світі я у вас закохана», «Ти, яхта, Вова – ідеальне поєднання», – коментують юзери звабливе фото співачки ритмічними строфами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here