Регіна Тодоренко поділилась милим весільним кадром із мамою

0
1005

Особисте життя популярної української телеведучої, що наразі живе та працює у Росії, упродовж останніх кількох років не зникає з ТОПів новин. Регіна Тодоренко, що ніколи не балувала своїх прихильників інтимними подробицями, аж надто раптово опинилась під пильною увагою громадськості. А вся справа у романі із не менш зірковим музикантом Владом Топаловим.
Спершу знаменитість похизувалась округлим животиком, трохи згодом – сяючої каблучкою на безіменному пальці правої руки. Нічого й дивуватись, що особисте життя екс-ведучої програми «Орел и Решка» вмить стало надбанням громадськості. Суспільний інтерес таки робить свою справу. І, що цікаво, неабияк насичений для Тодоренко рік добряче додав до її образу популярності.


Ще від першого «приватного» весілля і до сьогодні деталі роману Влада Топалова із Регіною Тодоренко не сходять з уст шанувальників зіркової пари. Зараз же, коли справа дійшла пишної весільної церемонії іменитих наречених, мережа буквально таки вибухнула від невпинного конвеєра усе нової і нової інформації, що не спиняється і до сьогодні.
Сама ж Регіна Тодоренко, у свою чергу, не припиняє поширювати на своїй офіційній сторінці в Instagram зворушливі кадри із настільки важливого дня у своєму житті. Хоча й основними вінчальними світлинами зірка поки не поділилась, фото із підготовки до весільної церемонії та флорентійського відпочинку загалом у Регіни більш ніж вдосталь. Разом з тим, Тодоренко невпинно поширює сторіс «із місця подій».


У ранок нареченої телеведуча оприлюднила не власний кадр у ранковій ванній, а фото вбрання, у якому буде її із Владом Топаловим син на торжестві. Згодом же, за день після весільної церемонії, жінка поширила зворушливе фото зі своєю мамою. На миловидність кадру вказує не лише неабияк інтимна атмосфера, що буквально таки сповнює світлину, але й італійські краєвиди позаду мами з донькою.
Як зазначила власне телеведуча, за їхніми спинами видніється один із найвідоміших вулканів світу – Везувій, що розташований між Флоренцією та Неаполем, в Італії. Підписники зірки, у свою чергу, не змогли стриматись від компліментів. Шанувальники неодноразово зазначили, що Регіна Тодоренко аж надто подібна до своєї мами. До того ж, обоє жінок мають розкішний вигляд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here