Регіна Тодоренко показала, як поєднує роботу і материнство

0
3483

Молода матуся і новонародженого сина встигає доглядати, і по червоних хідниках розгулювати. Відома співачка і телеведуча, що за власної ініціативи розпочала «вагітний» інстамарафон, проілюструвала, як їй вдається вести таке насичене життя.
Зірка телебачення не так давно народила сина, як знову повернулась до активних робочих буднів. Переконує, що за час її відсутності дитиною займається бабуся. Що цікаво, жінка не брала повноцінної декретної відпустки та працювала до останнього, буквально таки до «мандрівки» у пологовий.


Не дивно, адже незадовго перед «радісною звісткою» Тодоренко лише розпочала зйомки омріяного роками шоу. Відтак, вагітність проходила паралельно до ефірів «П’ятниці з Регіною Тодоренко», що виходили на однойменному російському каналі «П’ятниця».

А ще, «цікаве положення» зовсім не завадило Регіні повернутись до співочої кар’єри. Знає кожен, що упродовж тривалого часу вона займалась винятково проектом «Орел и Решка». Тож, здавалось би, музика відійшла на задній план. Але, ні. Як виявилось, упродовж усіх сезонів знаменитість готувала вихід нової пісні, присвяченій темі кохання на відстані та своєму чоловіку – Владу Топалову.

Активне життя у соціальних мережах, співоча кар’єра та власне вечірнє шоу на головному російському телеканалі – вражаюче, як для вагітної жінки. Тим не менш, Регіні вдалось довести, що материнство не вирок для кар’єри.


Одним із яскравих прикладів життя успішної матусі стала чергова публікація Тодоренко на її офіційній сторінці в Instagram. Новоспечена дружина оприлюднила зворушливе фото зі своїм чоловіком, на якому обоє вбрались неабияк урочисто. До світлини зірка додала: «Допоки бабуся на чергуванні».
Нагадаємо, восени минулого року Тодоренко нарешті узаконила свої стосунки із відомим російським виконавцем Владом Топаловим – за сумісництвом, батьком її дитини. Усе було доволі скромно та винятково в оточенні найближчих. Хоча й подружжя обіцяє, що гучна вечірка обов’язково буде. Ймовірно, влітку і де-небудь за кордоном. Але, як зазначила Тодоренко, «у стилі запальних одеських весіль».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here