Регіна Тодоренко продемонструвала усі стадії передвесільної істерії

0
401

Друге за останні кілька місяців весілля – і все той же наречений. Регіна Тодоренко, знатна українська артистка, що наразі живе та працює у Росії, ще з початку минулого року не зникала з ТОПів новин. А вся справа в тому, що неочікувано для себе і громадськості знаменитість завагітніла. І не від абикого. Батьком маленького Майкла став знатний російський виконавець Влад Топалов.
І чи не одразу «типовий життєвий план» кожної жінки перевернувся з ніг на голову. Спершу звістка про вагітність – згодом романтична пропозиція «руки і серця». Пізніше затишна шлюбна церемонія у РАГСі, після чого пологи. І в мить, коли, здавалось би, усе у житті знаменитості повинно було би дещо вгамуватись – Тодоренко взялась за активну підготовку до другої шлюбної церемонії.

View this post on Instagram

#свадьбаТТ #невеста На этом видео запечатлены все стадии дебилизма ?, которые испытывает женщина, будучи невестой, готовясь к торжеству! Буквально за пару часов до церемонии начинается психоз и полнейшее расщепление личности (привет, Билли Миллиган ?): все валится из рук, хочется плакать и смеяться одновременно, хочется пить и выпивать ?, в какой-то момент все раздражает, и вот ты закрываешься в уборной одна, смотришь на себя в зеркало и думаешь: «Емаё, я – невеста ??» И холодный пот проступает на лбу) Непонятно только , от чего такая реакция ?) #регинатодоренко Яна @yanabuzychkina ❤️- это мой лучший мейкапер) Фотосессия для журнала @wedding_magazine_russia

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Цього разу популярна телеведуча вирішила зробити все, «як годиться» – із чітким планом, продуманим до найменших деталей. Хоча й за мить до свята зірковий наречений загубив свій багаж – весілля минуло якнайкращим чином. Принаймні, зворушливі кадри у цьому переконують. Сама ж новоспечена Топалова не посоромилась поділитись передвесільними хвилюваннями – кумедним роликом на своїй офіційній сторінці в Instagram.
«На цьому відео зафіксовані усі стадії дебілізму, які переживає жінка, будучи нареченою, що опинилась за мить до торжества! Буквально за лічені години до церемонії розпочинається психоз і цілковите розчеплення особистості (привіт, Біллі Мілліган). Усе валиться з рук, хочеться плакати і сміятись одночасно», – зізналась Регіна Тодоренко тільки після успішної шлюбної церемонії.


Згодом новоспечена дружина Влада Топалова додала, що за мить до весілля її дратувало абсолютно все, навіть статус нареченої: «В одну мить усе дратує, і ось ти зачиняєшся у вбиральні одна, дивишся на себе у дзеркало і думаєш: «Йомайо, я наречена!» І холодний піт виступає на лобі». Зрештою, попри усі побоювання, друга весільна церемонія у житті зірки вийшла неймовірною.
Складно не зауважити, наскільки свято було продуманим до найменших деталей. Арка та букет нареченої, перший шлюбний танець і, що чи не найважливіше – сукня. Стосовно останнього, зірка тільки за день після свята вирішила поширити у мережі ролик, у якому продемонструвала, як та де вона обирала весільне вбрання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here