Регіна Тодоренко розкрила таємницю власного успіху

0
679

Іменитій російсько-українській телеведучій не звикати, що кожен її крок у світ стає елементом сенсацій для «жовтої» преси і не тільки. Упродовж усього минулого року Регіна Тодоренко буквально таки не сходила із перших шпальт. Миттєві заручини із російським виконавцем, вагітність та шлюб. А згодом, невпинна робота над власним проектом на телеканалі «Пьятница».
Здавалось би, більше на вражаючі зміни у житті зірки ніхто не очікує. Принаймні, найближчим часом. Але Тодоренко врешті вдається залишатись у центрі уваги попри все. Одразу після пологів молода матуся активно зайнялась власним блогом в Instagram. Чи не щодня телеведуча поширює довгі тексти із найменшими подробицями з свого життя. Публіці таке до вподоби.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#успех Вот так я танцую, когда вам нравятся выпуски #пятницаСРЕГИНОЙ @prtshow Ссылка в профиле Я сейчас много задумываюсь об этой вечной гонке за успехом: «Как стать лучше», «как заработать миллион», «как ничего не делать и быть лучше всех», «думай и богатей». Читая такие книги , я ведь и сама частенько подбадриваю себя и тешу иллюзиями , что все делаю Мега круто ???. Ключевое слово – #ДЕЛАЮ. Разочарование от всего прочитанного наступает в момент практики, когда понимаешь , что над собой ещё нужно много работать и каждый день учиться, чтоб достичь успеха. Порой даже обидно становилось от того, что в мотивационной книге ты представляешь себя человеком с супер силой , а на деле… Прочитав тонну этой мотивационной литературы, я сделала вывод, что можно пролистать миллион страниц с полным чувством уверенности в себе, но только настоящие стрессовые ситуации дают нам возможность расти , развивать скорость мысли, скорость принятия решений, закаляют характер и двигают вперёд! Напишите в комментах название книги , которая изменила вашу жизнь, если такая есть ) #регинатодоренко #регинапутешественница

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)


На цей раз, артистка взялась за питання успіху. Власного, звісно ж. У соціальних мережах телезірка висловилась, себто зовсім не поради з книг допоможуть досягнути у цьому житті бажаних висот. Уся справа дещо в іншому, більш індивідуальному.
«Я зараз доволі таки часто думаю про гонитву за вічним успіхом. Переглядаючи такі книги, я ж часто і сама підбадьорюю себе і тішу ілюзіями, що все роблю мегакруто. Ключове слово – роблю. Розчарування наступає у той момент практики, коли усвідомлюєш, що попереду ще багато виснажливої роботи над собою», – зізнається знаменитість.


А також, Тодоренко додає: «Переглянувши тонну цієї мотиваційної літератури, я зробила висновок, що можна прогортати мільйон сторінок з повним відчуттям впевненості у собі, але тільки справжні стресові ситуації дають можливість рости, розвивати мислення, швидкість прийняття рішень, загартовують характер і рухають вперед!»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here