Регіна Тодоренко вперше показала фото свого маленького сина

0
559

Здавалось би, лише нещодавно світ вперше почув про вагітність усім відомої ведучої шоу «Орел и Решка». У дійсності, з тієї миті минуло чимало часу та й у житті Регіни Тодоренко трапилось не так вже й мало, і мовиться не тільки про раптове материнство. Телеведуча побралась та створила власне телешоу. Зараз же, у силу своєї популярності, Тодоренко активно знімається у рекламних роликах. Цього разу і без маленького сина справа не обійшлась.
До цього дня молода зіркова матуся вкрай рідко показувала силуети маленького Майкла. То ніжка ледь потрапить до кадру, то інші частини тіла. Але обличчя або ж «у повний зріст» – ніколи. Але рано чи пізно доводиться виносити приватне на поталу публічного, що й вирішила зробити Регіна Тодоренко у форматі зйомок чергового рекламного відео.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#матьМайкла #Pampers Мой сын – моя большая гордость. Каждый день я наблюдаю за тобой: как ты впервые улыбнулся ?, как забавно отжался от пола, как нахмурил брови ? и стал похожим на папу?, пробормотав «бу-бу-бу», как неуверенно , но смело пополз, как впервые обнял маленькими сильными ручками маму и произнёс «мэ-мэ»!!! Да, у нас с тобой нетипичные условия?, мы почти не бываем дома, ты живешь в детской гримерке, пока мама снимает очередной важный проект. Мы носимся из страны в страну на крупные мероприятия и съемки с двумя чемоданами любимых игрушек, чтобы тебе как можно больше вещей напоминали о твоей тёплой уютной детской комнатке. Когда ты спишь, я тихонечко плачу у твоей кроватки, потому что, мне кажется, что мой малыш должен расти совсем в других условиях, и ты заслуживаешь лучшего детства, а твои бабушки утешают меня и говорят : «Перестань реветь, он выбрал вас ещё на небесах и знал, что его родители – артисты». Я точно знаю, что ты будешь расти за кулисами на папиных концертах и в гримёрках на маминых шоу. Я пока не понимаю, как это отразится на твоей судьбе. Мне абсолютно неважно, станешь ли ты артистом, нейрохирургом или маляром, главное – воспитать тебя большим ЧЕЛОВЕКОМ, а со всем остальным ты сам справишься!!! Сегодня ты впервые побывал не ЗА кадром, а В кадре; делить с тобой одну съемочную площадку – это большое счастье ?, а самое трогательное чувство для матери(которое я испытала сегодня) – это гордость, огромная гордость не за себя, а за сына, которому рукоплескала стоя вся съемочная команда!!! Когда-нибудь этот слезливый пост обязательно попадётся тебе на глаза, возможно, тебе будет 15 или 24, а может, 33. И я надеюсь, прочитав эти строки , ты улыбнёшься и позвонишь нам с папой, сказав спасибо за такое сумасшедшее детство)?? #регинапутешественница #регинатодоренко @pampers_mamochki

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)


Із власною дитиною на руках телеведуча знову з’явиться на телеекранах. І який перший вихід у світ міг би бути ефектніший, аніж перші серйозні зйомки. З огляду на це, не складно здогадатись, у якому напрямку зіркова матуся буде скеровувати свого сина у майбутньому. Хоча, це все лише порожні здогадки, факти ж стверджують, що світ вперше побачив обличчя дітлаха Тодоренко.
Чи не одразу жінка поширила ще один зворушливий кадр із Майклом у своєму офіційному профілі в Instagram. Під ним Регіна ще й розповіла, наскільки пишається своїм сином. «Я точно знаю, що ти будеш рости за лаштунками на татових концертах і в гримерках на маминих шоу. І я поки не розумію, як це відобразиться на твоїй долі», – пояснює Тодоренко.

Таким чином, зірка ТБ висловила своє занепокоєння «втраченим дитинство» сина. Хоча й, артистка ще не впевнена цілком, піде це йому на користь чи на шкоду. У будь-якому разі, маленький Михайло уже пережив свій акторський дебют у рамках рекламного ролику для усім відомого бренду підгузків «Pampers».
«Мій син – моя велика гордість. Кожного дня я спостерігаю за тобою: як ти вперше посміхнувся, як зворушливо встав із підлоги, як насупив брови і став схожим та тата… Так, у нас із тобою нетипові умови, ми майже не буваємо вдома, ти живеш у дитячій гримерці, поки мама знімає черговий важливий проект», – розповідає Тодоренко та зазначає, що й у цій ситуації не обійшлось без переваг.


За словами зіркової матусі, за мить після «стоп кадру» її сину плескала ціла знімальна група стоячи. І саме тієї миті телеведучу сповнила гордість та впевненість у тому, що вона усе робить правильно. Варто зауважити, що одними лише рекламними зйомками Регіна Тодоренко не обмежилась. За останні кілька днів телеведуча представляла й інші не менш відомі бренди, про що вона розповідала у своєму профілі в мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here