Регіна Тодоренко вразила новими результатами схуднення

0
460

За останні півроку Регіна Тодоренко – одна з найбільш обговорюваних жінок вітчизняного шоу-бізнесу. Здається, всі спостерігали за тим, як мандрівниця повертається у форму після пологів, як їй дається материнство та подружнє життя. На своїй Інстаграм-сторінці співачка вкотре вразила своїх шанувальників неймовірним результатом схуднення. Регіна поширила фото у купальнику, на якому вона вже має не гіршу фігуру, ніж до вагітності.
28-річна зірка завантажила яскравий знімок з Туреччини на березі моря і, окрім своєї думки щодо стану фігури, написала романтичне зізнання в коханні своєму чоловікові, музиканту Владу Топалову:
“Ще трохи в’яла, але вже прагну до успіху. Матір. Якби ви знали, як рука хотіла відретушувати стегна, як палець здригнувся, побачивши зайвий жир на боках, ще й до того всього добив останній пост з ідеальною фігурою Анни Сєдокової. Але слова чоловіка «я кохаю тебе будь-яку» зупинили мої пустотливі рученята. Нехай у кожного з нас буде людина, яка відчуває до нас найпрекрасніші в світі емоції, найдобріше у світі почуття – безумовну любов”.

View this post on Instagram

#turkey #weekend @spicehotelbelek Ещё немного дряблая , но уже стремящаяся к успеху ???мать ? Если бы вы знали , как рука хотела отретушировать ляжки, как палец дрогнул при виде лишнего жира на боках, ? ещё и ко всему добил последний пост с идеальной фигурой @annasedokova ? Но слова мужа «я люблю тебя любую» остановили мои шаловливые ручонки. Пусть у каждого из нас будет человек , который питает к нам самые прекрасные в мире эмоции, самое доброе в Мира чувство – безусловную любовь. #регинапутешественница #регинатодоренко Купальник – @calzedonia

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Корустувачі одразу ж відреагували на знімок, пишучи слова похвали та захоплення: “Я думаю, що половина жінок хотіла б так “в’яло” виглядати після пологів”, “Ви прямо надихаєте народжувати, якщо після цього можна так виглядати”, “В мене такої фігури навіть до вагітності не було”, “Немає ніякого зайвого жиру. Божественна фігура, Регіно!”, “Ох, яка ж струнка мама”.
Влад Топалов також не залишив без уваги знімок своєї дружини. У коментарях він висловив своє щире захоплення другою половинкою: “Ти – найкрасивіша жінка на планеті! Навіть не думай щось міняти! Я в захваті від твоєї фігури! Від твого тіла! Я схиляюся перед тобою за те, як ти швидко прийшла в форму! Як важко ти для цього працюєш! Я тебе поважаю за це, ціную і кохаю в тисячу разів більше, ніж вчора! Але все ж менше, ніж завтра”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here