Регіна Тодоренко заінтригувала прихильників передвесільним фото

0
281

Знатна українська телеведуча та співачка, що наразі успішно працює у Росії, невдовзі вдруге потішить прихильників весільними кадрами. Родичі та друзі зіркової пари Регіни Тодоренко та Влада Топалова уже подались до Італії. Отже, розкішна шлюбна церемонія молодої матусі от-от відбудеться. І поки прихильники пильно стежать за сторінкою зірки в Instagram, вона, у свою чергу, не забуває тішити мережу недвозначними світлинами.
Допоки подробиці із підготовки до весілля з’являються винятково у сторіс телеведучої, залишається тільки здогадуватись, коли нарешті прийде день «ікс». З огляду на все, Влад Топалов та Регіна Тодоренко вдруге зіграють весілля уже із дня на день. Принаймні, зіркові гості потрохи з’їжджаються до Італії. Разом з тим, прозоро натякають своїм підписникам про прийдешнє весілля.


Серед них не виокремилась і екс-колега Регіни Тодоренко, Леся Нікітюк. Із нею телеведуча провела не один сезон іменитого шоу «Орел и Решка». Тож, не дивно, що Леська опинилась серед списків запрошених. Ба більше – вона стала однією із перших, хто сповістив про флорентійське весілля Регіни Тодоренко. Тим часом, майбутня «вдруге дружина Топалова» уже як кілька днів готується до торжества власне в італійському містечку.
Не дивно, що у профілі знаменитості уже й передвесільне фото з’явилось. На ньому вона позує на тлі флорентійських міських краєвидів разом зі своєю близькою подругою та колегою, Аліною Астровською. Яскраве фото вмить набрало популярності серед користувачів. Шанувальники у передчутті гучної події, а зірка, тим часом, продовжує тримати інтригу.


Спершу могло би здатись, що молода матуся всього лише подалась на відпочинок до Італії. Але ж інша її хороша подруга, Леся Нікітюк, уже давно розставила усі крапки над «і» у своєму профілі в Instagram. Телеведуча не стрималась та заявила, що відправляється на весілля Регіни Тодоренко та Влада Топалова. Сповістила про радісну новину Нікітюк із келихом ігристого вина в аеропорті Амстердаму.
До промовистого зізнання телеведуча додала: «За вас! А я на весілля! Регіна Тодоренко, чекай». Відтак, не виникає жодних запитань, чому стільки зірок вмить відправились до автентичного італійського містечка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here