Рідкісний кадр Тодоренко із сином – від чоловіка телеведучої

0
7679

В особистому житті Регіни Тодоренко та Влада Топалова розвивалось все аж надто швидко. Не встигла пара лише вперше зізнатись про свої романтичні стосунки, як телеведуча завагітніла. З цього моменту і почалась постійна метушня папараці навколо стосунків зіркової пари.
Наприкінці минулого року Тодоренко стала мамою, а за кілька днів до пологів – дружиною російського музиканта Топалова. Не зважаючи на те, що знаменитість звикла вести активне життя у соціальних мережах, світлин із новонародженим сином доволі таки довго не з’являлось ні в неї, ні в її чоловіка. Ба більше – прихильники не знали жодних подробиць про перші тижні життя первістка телеведучої.


Не так давно новоспечене подружжя лише почало ділитись невимушеними кадрами із сином. А також, нарешті, пара зізналась, як назвала малюка. Від того часу сімейні світлини із маленьким Михаїлом почали з’являтись усе частіше.

Днями раніше Влад Топалов оприлюднив на своїй офіційній сторінці в Instagram зворушливе фото із ніжкою сина та рукою своєї коханої. Не обійшовся без душевного підпису: «Маленькі ніжки. Коментарі тут, гадаю, зайві. Моя маленька любов, а поруч – кохання усього мого життя».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here