“Розлучення позаду”: Ані Лорак поділилась кадром із новим кавалером

0
482

Чутки таки виявились правдою. І, без жодних сумнівів, нова зіркова пара ще встигне здивувати громадськість. А поки, прихильники ледь приходять до тями від розкриття чергового «таємного роману». Тільки-от цього разу у центрі уваги опинились любовні стосунки Ані Лорак із іменитим продюсером російського музичного лейблу «Black Star», Єгором Глєбом.
Співачка, що не так давно пережила болісну зраду та розлучення, вже встигла оговтатись від ран минулого і розпочати все «із чистого аркуша». Якщо раніше роман Ані Лорак із невідомим красенем залишався надбанням новин «жовтої» преси, сьогодні сама ж артистка вирішила розставити усі крапки над «і». Годі й гадати, що розлучення далось взнаки.

Українська виконавиця, що наразі живе та працює в Росії, зафіксувала вкрай інтимний момент зі своїм партнером на фото та поширила його в мережі. Прихильники зірки не змогли пропустити подібне повз увагу та чи не одразу взялись за коментування. З огляду на все, Мурат Налчаджиоглу і справді залишився у минулому. Принаймні, тепер своє місце у серці Ані Лорак займає інший.
І зараз, на радість шанувальників, співачка припинила тримати свої стосунки із 26-річним саунд-продюсером у таємниці. Розповіла про свій роман Ані Лорак у мережі, що вже за звичку для знаменитостей. Загадковим незнайомцем виявився не такий вже й незнайомий Єгор Глєбов із популярної творчої студії Росії «Black Star». До зізнання зірка великої естради додала вкрай романтичне фото.


На чорно-білій світлині лише вона та він, наодинці у студії звукозапису, за ніжним поцілунком. Хоча й облич годі й розгледіти, у силу поганого освітлення та фотошопу, не складно здогадатись, що на фото усім відома українська співачка зі своїм новим бойфрендом. Тепер вже офіційний партнер Ані Лорак залишив під публікацією промовистий коментар: «КК». Це і є ініціали справжнього імені артистки, вона ж Кароліна Куек. Зважаючи на це, темні силуети буквально таки стали чіткішими.
«Ми готуємо для вас багато цікавого та нового. Ви чекаєте?», – підписала знаменитість ще одне фото, із тієї ж студії звукозапису, хоча й без Єгора Глєбова поруч. Подібною публікацією Ані Лорак ще й анонсувала, що шанувальникам варто очікувати на прем’єру нового музичного альбому, що от-от з’явиться у мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here