Руденька із “НеАнгелів” показала, як переживає розлучення

0
968

І екстремальне схуднення не допомогло залишити шлюб дійсним. Хто би не був винен, хоча й винні завжди обоє, але Слава та Едгар Камінські таки розлучаються, про що стало відомо днями раніше. Їх називали однією із найкрасивіших зіркових пар українського шоу-бізнесу, він – пластичний хірург, вона – талановита співачка. Але їхнє «назавжди» таки звелось нанівець.
Хтось вивідав папірці із київського суду про розлучення подружжя – і вмить таємне стало предметом обговорення публічності. Зважаючи на те, що на розлучення подав саме Едгар, Слава Камінська заручилась добрячою підтримкою шанувальників. І, цілком можливо, саме це допомагає жінці пережити болісний розрив та рухатись далі, про що свідчать публікації у мережі.


Хоча й спершу артистка поширювала на своїй офіційній сторінці в Instagram винятково сумні та чорно-білі кадри із дітьми чи то колишнім чоловіком, то зараз Слава Камінська занурилась до дитячого басейну із різнокольоровими кульками та посміхнулась настільки, наскільки їй на те дозволяло положення. Зрештою, співачка сама ж заявила, що краще так, аніж надалі «плакатись у мережі».
До яскравого посту знаменитість додала не менш резонансне висловлювання, що не змогло не привернути увагу публічності. «На цьому місці могла би бути ЧБшечка, під нею сумна цитата, зі стратегічно завуальованим меседжем, направленим на цільову аудиторію. Але… Чоловік собаці друг, а зомбі зомбі зомбі», – підписала Камінська ще одне фото «після розлучення».

View this post on Instagram

Рыжее лето?

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on


Зрештою, далеко не кожен зміг повірити у те, що жінка настільки швидко залишила усі образи у минулому та зібралась із силами, щоб рухатись далі. Щонайменше, Слава Камінська спробувала змусити громадськість у це повірити. Хоча й, разом з тим, артистці таки складно було б пережити гірке розлучення без підтримки найвідданіших шанувальників.
Так чи інакше, найважче таки залишилось позаду. Зараз для Слави Камінської не залишається нічого іншого, як миритись із думкою про те, що її шлюб із Едгаром залишився позаду. У будь-якому разі, як зазначають користувачі, «такі жінки, як Камінська, можуть витримати усе». Звісно, під публікацією не обійшлось і без осуду Едгара Камінського у руйнуванні шлюбу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here