Руслана наважилася на відверту фотосесію в снігу

0
2007

Відома українська співачка та переможниця міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2004 Руслана Лижичко, нещодавно знялася у фотосесії, яку назвала “Весна на снігу”. Фото зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Ці фото я назвала "Весна на снігу" і присвячую їх особливому натхненню, яке не можливо не відчути. У Володимира Івасюка була моя улюблена пісня "Зірки на снігу", і там є такі слова "я твоє крило, ти моє крило, щастя більшого не треба…тільки ми торкнемось неба…". Мені пощастило під Києвом зробити ці кадри та побачити весну на снігу з парою прекрасних лебедів. Дякую @ksyusid за цю фотосесію #ruslanalyzhychko #winter #spring #snow #instadaily #beauty #swan #ukraine

A post shared by Ruslana Official (@ruslana.lyzhychko) on


“Ці фото я назвала “Весна на снігу” і присвячую їх особливим натхненням, яке неможливо не відчути. У Володимира Івасюка була моя улюблена пісня “Зірки на снігу”, і там є такі слова “я твоє крило, ти-моє крило, щастя більшого не треба…тільки ми торкнемось неба…”.
“Мені вдалося під Києвом зробити ці кадри і побачити весну на снігу з парою прекрасних лебедів”, – підписала фото Руслана, на яких вона позує на снігу в одному купальнику. Фото вийшли яскравими та водночас загадковими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here