Сергій Бабкін поділився світлиною новонародженого сина

0
933

Знатний український виконавець завжди ставив сімейні питання до розряду надважливих. Якщо навіть не завжди, то останніми роками так напевне. Вже й нікого не дивує, що подружжя Сергія та Сніжани Бабкіних чи не щораз інтригують публіку чи то інтимними сімейними фотосесіями, чи вражаючими зізнаннями. Серед останніх неабияк відзначилась новина про вагітність дружини артиста.
Хоча й подружжя про своє «особливе» положення зізналось світу далеко не відразу, прихильників подібна новина неабияк потішила. Варто нагадати, що паралельно до гучного інтерв’ю, зіркова пара ще й взяла участь у черговій відвертій фотосесії, що розкрила вагітність Сніжани Бабкіної у всій її красі. Але, зважаючи на те, що новина у пресі пролунала аж в останньому триместрі, до пологів довелось чекати не так вже й довго.


Відтак, громадськість ще не встигла оговтатись від того, що подружжя Бабкіних очікує на третього малюка, як Сніжана народила хлопчика. Що цікаво, про підготовку до госпіталізації закохані натякали ще за кілька днів до пологів. І ще за першої «хибної тривоги» кадри із пологового з’явились у мережі. Зрештою, «друга спроба» виявилась не фальшивою – Сніжана нарешті стала багатодітною мамою.
Про щасливу звістку зірковий татусь чи не одразу розповів на своїй офіційній сторінці в Instagram. Разом з тим, Сергій Бабкін неодноразово після постив у своєму профілі фото із вагітною дружиною та дітьми, доповнюючи публікації зворушливими зізнаннями. Цього ж разу знатний український артист обійшовся без фото своєї дружини, адже наважився вперше взяти свого маленького сина на роботу.

View this post on Instagram

Наша маленькая Солнечная система включает в себя уже три Планеты, Спутник и его Звезду. Естественно- красивую, потрясающе- тёплую и невозмутимо- яркую Звезду. Это ты, Любимая моя! Только когда ты рядом- есть жизнь. И она такая, какой должна быть – удивительная и непредсказуемая. Когда мы все вместе кружимся вокруг тебя, в нашей вселенной наступает гармония!✨#звездочкамоя #снежанабабкина #моялюбимая

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on


Не дивно, що кадр не обійшовся без всезагального захоплення. Хоча й обличчя малюка годі й розгледіти, вкрай радісної посмішки новоспеченого «втретє» татуся вистачить на всіх. Разом із милим батьківським фото, Сергій Бабкін також із гучністю заявив, що його маленький син Єлисей став одним із перших, кому випала нагода почути новий музичний трек гурту «5’nizza».
«Розпочали роботу над новим синглом! На руках і за кадром – моя фокус-група!!! Єлисей Сергійович першим почув нову пісню. Чекаєте? Я дуже!», – небагатослівно підписав артист одне із перший мережевих фото із сином.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here