Сергій Бабкін розмилував мережу роликом із новонародженим сином

0
286

Упродовж останніх кількох місяців імените зіркове подружжя Бабкіних перебуває під пильною увагою громадськості. А причиною всього стала раптова вагітність Сніжани Бабкіної, відомого українського хореографа. Хоча й про своє «особливе» положення пара розповіла далеко не одразу, гучна заява на третьому триместрі та ще й із пікантною фотосесією на додачу зробила свою справу.
І навіть після пологів метушня навколо багатодітності зіркового подружжя не притихла. Радше навпаки – усе нові і нові публікації іменитих батьків в Instagram по-новому розпалювали цікавість прихильників. Сергій та Сніжана Бабкіни, як відомо, не з тих артистів, що полюбляють усе особисте тримати при собі. Стосується це провокативних фотосесії чи вкрай емоційних домашніх фото – вони завжди знають, чим здивувати глядача.


Цього ж разу знатний український музикант та, за сумісництвом, багатодітний батько, поширив у своєму профілі неабияк зворушливий ролик із сином. Навіть попри те, що обличчя новонародженого хлопчика на фото майже неможливо розгледіти, неприхована радість малюка замилувала кожного. А все завдячуючи співочому татку, що спеціально для сина заспівав соло під гітару.
За колискову лідер гурту «5`NIZZA» обрав культовий фрагмент із пісні мультфільму «Бременські музиканти». Тим часом, як маленький Єлисей лежав на розкішній подушці та уважно слухав кожне слово свого талановитого татуся, потішно махаючи ручками і ніжками. З огляду на все, автором домашнього відео стала дружина Сергія Бабкіна, Сніжана. Не обійшовся ролик і без пікантної «родзинки» – артист заспівав із оголеним торсом.


До ролика виконавець додав невеликий гумористичний допис: «Вечірній Кухонник (наголос на -У-). Є квартирник, є природник, є дачник, а у нас є кухонник». Не відстає від свого чоловіка і Сніжана Бабкіна. Новоспечена «втретє матуся» теж не припиняє ділитись зі світом зворушливими кадрами із маленьким сином. Не так давно жінка продемонструвала, як вона із новонародженим Єлисеєм приймає «вечірньо-повітряні ванни» за неквапливою прогулянкою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here