Сергій Бабкін знявся у відвертій фотосесії із вагітною дружиною

0
1163

Зразкове подружжя Сергія та Сніжани Бабкіних нерідко вдається до відчайдушних спроб заявити про себе світу. Справа в особливому підході до творчості чи у бажанні як слід хайпанути – так чи інакше, їм це вдається без жодних труднощів. Уже як вкотре іменитий виконавець взяв участь у фотосесії ню разом зі своєю дружиною. Втім, цього разу в «особливому» положенні.
До пологів залишився всього лише місяць, а багатодітна мама не поспішає полишати публічне життя. Цього разу Сніжана разом зі своїм зірковим чоловіком дала ще одне інтерв’ю, у якому розповіла про всі нюанси третьої вагітності. Але привернуло увагу інше – чергові кадри Сергія та Сніжани Бабкіних без одягу. Менше з тим, про вульгарність ні натяку.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

“Я мріяв про хлопчика. Це чесно. Думав про нього, яким він буде. А все почалося чотири роки тому, коли Снєжка побачила сон. Вона плавала у відкритому океані, й поруч з нею з глибини почало щось підійматися на поверхню. Виринув хлопчик. Він був повністю білий. Волосся та шкіра, як у янгола. Вона спитала його: «Хто ти?», а він відповів: «Я твій» і назвав своє ім’я. І воно дуже несподіване і неймовірно красиве. Музичне, поетичне, співоче, ліричне та історичне. Можу сказати тільки те, що воно має древньоєврейське і древньогрецьке походження.” Повне iнтерв’ю в профiлi ?? Photo: @catrin_nikola MUA: @lyanayarygina Hair: @makeupmeacademy Producing: @esilep @jetsetterua ❤️

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)


У розмові із журналістами подружжя зазначило, що доволі таки часто замислювалось про третю дитину. Пояснюють вони це не менш екстравагантним способом, мовляв, усі у сім’ї «осінні», окрім Сніжани, що народилась у липні. Тож, як вони подумали, було би добре, якби ще один малюк виявився «літнім». Після такої невимушеної розмови зіркова пара взялась за здійснення своїх мрій про багатодітну сім’ю.
Не минуло й вдосталь часу, як подружжя дізналось про вагітність – розповідає Сніжана. Хоча й на ту мить це було справжньою несподіванкою, для підтвердження якої жінка зробила аж п’ять тестів, і всі п’ять вручила майбутньому татусеві. Бабкін же, у свою чергу, не зміг стримати щастя від настільки чудової новини. Але, варто зауважити, що мріяв він таки про третього сина, хоча й Сніжана фантазувала про дівчинку.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Yoжики ?#yogatime

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)


«Цього разу я вже відчуваю біль у кістках, потягування у попереку, стегнах. Йога – мій справжній помічник у цьому, без занять мені було б значно складніше. Відчуваю це особливо гостро тоді, коли нас немає у Харкові, і ми пропускаємо заняття – тоді в мене починаються судоми й гостріші болі. Але вже залишилось зовсім трошки – останній, найважчий місяць», – зізнається Сніжана Бабкіна в інтерв’ю для видання JetSetter.
Нагадуємо, зараз у подружжя Бабкіних двоє дітей: восьмирічна Веселина та дванадцятирічний Артур. Також артист виховує сина від першого шлюбу з Лілією Ротань – Іллю. Зараз же подружжя із нетерпінням чекає народження ще однієї дитини, як вони і планували, влітку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here