Сергій Притула “зачарував” мережу новим фото з донькою

0
1054

Незмінний ведучий Нацвідбору на “Євробачення” Сергій Притула зворушив Інстаграм-юзерів милим сімейним фото. Шоумен показав свою донечку Соломію, якій у липні виповниться вже два роки. Очевидно, через щільний графік Сергій не має багато часу для родинних прогулянок, тому зірка насолоджується кожною хвилиною разом з близькими.
“Ми з Солькою радіємо приходу справжньої весни у столиці! +16 це вам не тицьки-пицьки! Полетіли!” – написав телеведучий під світлиною у Інстаграмі. На фото він мило піднімає маленьку донечку, вдаючи, що вона летить у літачку.


“Боже які ж ви класні! До речі я теж за те, щоб Притул було більше”, “Татко Сергій з донечкою. Таке тепле фото”, “Рада, що у вас знайшовся час перепочити від нас всіх і витратити цей час на вашу доцю. Мі- мі”, “Яка позитивна світлина!”, “Як швидко росте квіточка,” – коментують прихильники зірки.
Окрім Соломійки, Сергій також має 10-річного сина Дмитра від попереднього шлюбу з Юлією Андрійчук. Теперішню дружину ведучого звати Катерина Сопельник, вони познайомились на зйомках одного з телевізійних шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here