“Шокуюче зізнання”: дружина Бабкіна на сьомому місяці

0
340

Ні словом, ні духом – сім’я Бабкіних упродовж семи місяців приховувала своє цікаве положення. Жодних «вагітних» публікацій у соціальних мережах, жодних пліток чи підозр від жовтої преси. Що цікаво, навіть папараці не зауважили округлого животика Сніжани Бабкіної.
Час минав і, нарешті, таємничим батькам довелось зізнатись про те, що вони бажали б радше тримати у колі сім’ї. Вперше публічність дізналась, що у зіркового подружжя Сергія та Сніжани Бабкіних незабаром буде поповнення. Про це артисти розповіли в ексклюзивному випуску журналу «Viva!».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мы на седьмом месяце от Счастья!!!

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)


«Чекаємо на малюка влітку», – із такою гучною цитатою майбутні батьки вийшли на обкладинку глянцю. Одна із найкрасивіших пар вітчизняного шоу-бізнесу після тривалого часу мовчання наважилась розповісти про все, що так сумлінно приховувала місяцями. Як їм вдавалось – це вже інша справа.
Що цікаво, редакція журналу навідувалась до нового сімейного помешкання Бабкіних ще минулого року. З огляду на все, їм ще доведеться облаштовувати третю дитячу кімнату. Втім, на це раз сімейне інтерв’ю було спрямоване дещо в інше русло. Сергій та Сніжана розповіли про аспекти виховання дітей, власні сімейні цінності та майбутні пологи. А ще, зачепили тему декретної відпустки.

Як і хотів іменитий артист, третьою дитиною стане хлопчик. «Так, це буде хлопець, як Сергій і мріяв. Ми з Васелиною сподівались на дівчинку. Не знаю, мені з дівчатками добре. Васелина мріяла про сестричку. Артур – про братика», – зізнається майбутня багатодітна матуся.
А також, подружжя розповіло про момент, коли про вагітність дізнались діти: «Ми довго нікому не розповідали новини – ні батькам, ні дітям. Діти дізнались першими. Ми розповіли їм за вечерею, що літом з’явиться братик чи сестричка. Артур зрадів, але він не багатослівний. А Васелина з того моменту почала мало не щодня розпитувати, де малюк спатиме, як його назвуть і що він буде їсти».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here