“Схожа на прабабусю”: Тодоренко поділилась кадром без макіяжу

0
1581

Уроджена одеситка та дійсна російська телеведуча вдало підхопила тенденцію із хештегом #ноуМакіяж. Регіна Тодоренко оприлюднила в мережі рідкісний кадр у невимушеному домашньому стилі. На відміну від голлівудських селебріті, вітчизняна артистка навіть не намагалась вразити своїми зовнішніми принадами.
Регіна Тодоренко, раніше відома як одне із облич тревел-шоу «Орел и Решка», таки «осіла» поблизу власного родинного вогнища. Тепер не від невпинних мандрів стомлюється телеведуча. Власне телевізійне шоу, перші місяці материнства та шлюбу. У житті Тодоренко усе тільки починається, тільки-от із нової сторінки. Простої та аж надто щирої.


Яскравою ілюстрацією оновленого стилю життя співачки слугує її чергова фотопублікація у мережі. Зовсім без макіяжу та без жодних натяків на зачіску. Таку відвертість Тодоренко прокоментувала не без гумору: «На цьому фото я схожа на свою прабабусю Іраїду Зеньковну, польську єврейку. Скажу вам більше, я – близнюк своєї прабабусі. Коли знайду, обов’язково покажу вам її фото!».

Що ж, з огляду на шквал коментарів, підписники зірки із нетерпінням чекають на продовження історії. А власне – фотопідтверджень від Тодоренко. Що ж, телеведуча веде свій Instagram активно. І на архівну світлину довго чекати не доведеться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here