Сім’я Бабкіних розважилась у басейні – кумедні фото

0
400

Вони – одна із найбільш екстравагантних пар українського шоу-бізнесу і не тільки. Сергій та Сніжана Бабкіни у шлюбі вже не перший рік, точніше – не перший десяток. Зате про згасання пристрасті навіть не мовиться. У їхній зірковій сім’ї уже як двоє дітей, але вони ще чекають на народження третього. А поки, у мережі з’являються усе нові зворушливі кадри, від яких не сила відвести погляд.
Що цікаво, попри публічну відвертість, подружжя на диво пізно сповістило про «свою» вагітність. Це трапилось власне тоді, коли у Сніжани уже був пристойний животик, орієнтовно, на місяці сьомому. Так чи інакше, з тієї миті Сергій та Сніжана Бабкіни не обділяють громадськість «свіжими» фактами та увагою.


Спершу екстравагантне зізнання про вагітність – у формі розкутої сімейної фотосесії для глянцю. Згодом – низка світлин, приурочених очікуваній події. Втім, цього разу на офіційній сторінці музиканта в Instagram з’явилась публікація дещо іншого формату.
Жодного ліричного підпису. Лише фото, що промовляє більше, ніж на те здатні слова. Він, лідер гурту «5’nizza» Сергій Бабкін, вона, іменита танцюристка та його дружина Сніжана Бабкіна, а поруч – двоє їхніх дітей-школярів. У будь-якому разі, є на цьому кадрі щось таке, що розчулює кожного. І це радісні обличчя, що у передчутті чогось більшого. Події, що змінить все.


«Які ви класні та позитивні! Ваша родина взірець для багатьох», «Доця татова», «Люблю вас, будьте щасливі», – і на цьому хвиля радісних коментарів не вичерпується. Варто зауважити, сам Сергій Бабкін обійшовся без зайвих коментарів і додав два простих хештега «сім’я Бабкіних» та назва фітнес-клубу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here