“Сімейна ідилія!”: Слава Камінська з дітьми знялась для українського глянцю

0
1083

34-річна зірка гурту “НеАнгели” веде доволі активне віртуальне життя. Слава часто ділиться сімейними світлинами, порадами, смішними історіями у Інстаграмі. Нещодавно вони з дітьми взяли участь у фотосесії для українського журналу “Pink”. Милі фото дуже сподобались Інтернет-юзерам.
“Наш квітень з “Pink”. Затишно,” – написала Слава під фото. Її діти, 3-річна Лаура та 4-річний Леонард, яких вона народила від пластичного хірурга Едгара Камінського, вже доволі підросли і стали схожими на зіркових батьків.


Користувачам сподобалися результати фотосесії, однак відзначили, що маленька Лаура як завжди дотепна і чимось не задоволена: “Лаура смішнюча”, “Лаура як завжди не схожа на інших”, “Ой, не можу, Лаура – це щось особливе”, “Лаура в нас дівчина з характером”,  “Шикарні”, “Дуже гарні”, “Солодкі такі”.
Також зірка поділилась відеозаписом з бекстейджу, на якому показала, як відбувались зйомки. Слава, Лаура та Леонард весело сміялись, стрибали на ліжку та просто насолоджувались один одним. Дивно, що з ними не було зіркового татка Едгара.


Нагадаємо, що Слава вийшла заміж за Едгара Камінського 16 липня 2014 року, у свій День народження. Це її другий шлюб, до цього її чоловіком був київський бізнесмен Євген.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here