Слава Камінська одразу після розлучення подалась в обійми іншого

0
1235

Не так давно у мережі буквально таки прогриміло резонансне розлучення чи не найкрасивішої пари українського шоу-бізнесу Едгара та Слави Камінських, сьогодні ж мережу інтригують пікантні кадри уже як розлученої артистки із загадковим кавалером. Трапилось це на святкуванні дня народження співачки, що минуло у форматі гучної зіркової вечірки.
Слава Камінська, вона ж учасниця іменитого дуету «НеАнгели», поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram фото, яке змусило замислитись кожного. Не виключено, що її колишній чоловік Едгар уже кусає лікті, адже його чарівна екс-дружина опинилась у компанії «геніального піаніста», як вона сама ж висловилась у мережі. Прихильники Камінської, у свою чергу, не обішлись без промовистих коментарів під публікацією.


Як виявилось, чоловік поруч із співачкою – це знатний український піаніст, Євген Хмара. Він не тільки став почесним гостем на торжестві Слави, але й виконав із іменинницею кілька неабияк душевних пісень. Сам же музикант не зміг не відреагувати на його спільний із Камінською пост: «Слава, дякую тобі. Попереду багато музики». Подібні слова, у свою чергу, натякають, що на фанів очікує багато музичних сюрпризів.
Відповідно, громадськість чи не одразу почала обмовляти подібну появу розлученої жінки на публіці. Дехто навіть зауважив, що Камінська у стані стресу набрала кілька незайвих кілограмів, що неабияк припали їй до обличчя. Та й загалом, образ до дня народження Слава обрала дуже навіть вдалий. І колір сукні, і макіяж – усе немов промовляє, що розлучення не поставило крапку у житті знаменитості.

«А це найгеніальніший піаніст Євген Хмара, і ми готуємо з ним для вас сюрприз. Два генія на один квадратний метр – забагато? Думаю, ні. Якщо що, я відійду. Женя, дякую», – прокоментувала артистка пікантний кадр у своєму профілі. Користувачі ж запідозрили, що подібне фото може бути відвертим натяком на майбутній дует, чого не виключає і власне Євген Хмара.
«Маєте чудовий вигляд», «З весни трохи погладшали», «Хмару обожнюю», – не обійшлось і без гучних компліментів. Разом з тим, дехто зазначив, що артисти дуже навіть гармонійно виглядають поруч. Навіть у романтичному контексті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here