Слава з “НеАнгелів” здійснила свою дитячу мрію

0
623

34-річна українська співачка Слава Камінська разом зі своїм чоловіком Едгаром вирушили у подорож до Америки. Подружжя активно ділиться мальовничими світлинами з поїздки у Флориду. Слава також написала у Інстаграмі, що одна з її дитячих мрій нарешті здійснилася.
Усміхнена та щаслива на фото Слава відвідала американський Діснейленд. Однак у цій поїздці є один недолік. Співачка пише: “Мрія дитинства +1. Єдиний мінус – народу тьма. Черги гігантські. За морозивом, за водою, я вже не кажу про атракціони. Розкажіть про ваш досвід в Діснейленді. У вас так само було?”.


Підписники зірки почали активно ділитися своїми спогадами поїздки до Діснейленду і давати поради своїй зірковій улюблениці. Цей парк розваг у американському штаті Каліфорнія щороку відвідує близько 13 млн осіб. Також раніше Слава показала Інстаграм-підписникам романтичні фото зі своїм чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським, з яким вони одружилися у липні 2014 року і наразі виховують свох дітей: Леонарда та Лауру.


Славі Камінській, водевидь, дуже до вподоби ця подорож, не зважачи на те, що там зараз доволі прохолодно. Під однією зі світлин вона написала, що хотіла би жити у Флориді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here