Сніжана Бабкіна розсекретила стать майбутньої дитини і розповіла про вагітність

0
295

Дружина відомого українського музиканта, 33-річна Сніжана Бабкіна, лише місяць тому ошелешила мережу новиною про свою третю вагітність. Те, як зірці вдалося приховувати свій стан аж до сьомого місяця, досі залишається загадкою. На своїй сторінці у Інстаграмі актриса назвала стать дитини і розповіла фолловерам, як наразі протікає її вагітність.
Бабкіни в очікуванні чуда – такий хештег написала зірка на початку допису. Вона зазначила, що наразі почувається чудово, і вже у липні у них з’явиться хлопчик. Наразі подружжя виховує сина Артура і доньку Веселину.
“Нам 30 тижнів! Ця моя третя вагітність. Ростемо не днями, а годинами. З Артусиком мені був 21 рік, за всю вагітність я набрала 7 кг. З Веселинкою мені було 25 і +10 кг. Зараз з синочком вже + 11 кг, але все ще попереду. Не можу сказати, що розслабилася і не думаю про це.. думаю.. думаю, що з липня мене чекає супер-силова йога. Всім нам Щастя і сил.. бути Щасливими,” – розповідає Сніжана під світлиною.

View this post on Instagram

#бабкинывожиданиичуда ❤️ Нам 30 недель ! Эта моя третья беременность?? Полёт отличный? Растём не по дням, а по часам? С Артусиком мне был 21 год, за всю беременность я набрала 7 кг. С Веселинкой мне было 25 и +10 кг. Сейчас с сыночком уже +11кг ?, но всё ещё впереди ? Не могу сказать, что расслабилась и не думаю об этом.. думаю.. думаю, что с июля меня ждёт супер-силовая йога??‍♀️ ?? Всем нам Счастья и сил .. быть Счастливыми? p.s. на мне нежность от @dsm_lingerie Фото by @v.kvitka #снежанабабкина

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


Пару Бабкіних вважають однією з найгармонійніших в українському шоу-бузнесі. Подружжя часто знімається у сімейних фотосесіях, позуючи чи не як професійні моделі. Відомо, що на усіх гастролях Сніжана супроводжує свого чоловіка-музиканта, в усьому підтримуючи його.

View this post on Instagram

Моя Любовь❤️

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


Також вони брали у 5-му сезоні популярного в Україні проекту “Танці з зірками” і, напевно, посіли б одне з призових місць, якби поставили на перше місце шоу замість гастролей. Сергій і Сніжана одружені з 2009 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here