Софія Ротару після тривалої перерви виступить в Росії

0
324

Знаменита українська співачка Софія Ротару, яка нещодавно вразила всіх своїм зовнішнім виглядом в Лондоні, після тривалої перерви знову виступить в Росії. Народна артистка СРСР стане спеціальною гостею фестивалю «Нова хвиля» в Сочі. Софія Михайлівна виступить на його відкритті 24 серпня і виконає кілька своїх хітів. Про це повідомляють організатори конкурсу на офіційному сайті.
«Для глядачів та учасників конкурсу Софія Ротару стала однією з найбажаніших і улюблених зіркових гостей. Без її виступів не обходився практично жоден рік проведення «Нової хвилі», – розповіли організатори заходу.


На сцену «Нової хвилі» в Юрмалі Ротару в останній раз виходила в 2011 році. Нагадаємо, після анексії Криму ряд європейських країн ввели санкції проти Росії, в тому числі заборонили в’їзд на територію ЄС ряду російських артистів. Після чого творець фестивалю Ігор Крутой вирішив перенести його в Сочі.


Українські артисти продовжують їздити на «Нову хвилю». Зокрема на фестивалі виступали Ані Лорак, Світлана Лобода, Іван Дорн, Аліна Гросу та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here