“Справжня принцеса!”: Катерина Кухар міряє весільні сукні

0
1248

Прима-балерина Національної опери виходить заміж! Ця новина стала для всіх неабияким шоком, адже зі своїм коханим, Олександром Стояновим вони разом вже десять років і навіть виховують сина від попереднього шлюбу зірки. Нещодавно у Америці чоловік освідчився балерині: підготовка до свята розпочалася.
На своїй Інстаграм-сторінці артистка поділилась світлинами, на яких приміряє різні фасони весільних суконь. Катерина нагадує справжню принцесу з казки, адже усі варіанти їй дуже пасують.
Обирати образ їй допомагали Влад Яма, Андре Тан й Катерина Осадча, судді модного проекту “Модель XL”. Вони вподобали 5-й наряд балерини, який являє собою не звичайну сукню, а білий комбінезон з трендовим пір’ям.


Прихильники прими-балерини з захопленням споглядають її весільні образи і не скупляться на компліменти: “Лялька виглядає божественно у всіх сукнях”, “Така красива, неймовірна і розкішна”, “Не сукня вас прикрашає, а ви сукню”, “Вам усі сукні дуже пасують”.
Більшість фанів вподобало третій варіант: пишну весільну сукню зі шлейфом. Сама ж Катерина у приємному передчутті однієї з найпрекрасніших подій її життя. Нагадаємо, що це буде другий шлюб балерини. Від попереднього чоловіка вона народила сина Тимура, якого зараз виховує з артистом Олександром Стояновим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here