Старша донька Олі Полякової самостійно відпочиває у США

0
1087

Поки зіркова матуся на гастролях, донька завжди знайде, чим зайнятись. Найстарша із дітей скандальної української співачки Ольги Полякової не звикла стояти осторонь громадськості. Розпочала школярка із блогінгу, згодом і до моделінгу у свої то чотирнадцять подалась. Що ж, з огляду на все, Супербілявка всіляко підтримує свою доньку у нових починаннях, але ж цього разу Марія прийняла аж надто доросле рішення.
Дівчинка подалась на відпочинок до Сполучених Штатів Америки. І поки про мету візиту годі й здогадуватись, Маша у своєму неабияк популярному блозі в Instagram вирішила хоч і віддалено, але таки заговорити про свій відпочинок за океаном. Здавалось би, звичне для підлітка фото у купальнику. Але якщо поглянути на публікацію глибше, можна зрозуміти, як там зараз справи у зірковому сімействі Полякових.


Що ж, традиційно, мама на концертах. А діти? На відпочинку, окремо. Принаймні, одна із дітей так напевне. Цими днями Марія Полякова невимушено зізналась, що наразі перебуває у США і дуже сумує за рідними. До зворушливого тексту дівчинка додала не менш яскраве фото, де вона позує не одна, а разом зі свою зірковою мамою, хоча й у форматі колажу.
«Як минає ваше літо? Особисто я зараз в Америці і сумую за мамою, але я рада, що у наш час ти можеш стежити за людиною у соціальних мережах», – висловлюється старша донька Полякової, Марія. Разом з тим, школярка зазначила, що вбралась у такий самий купальник, що й у своєї зіркової матусі. Користувачі у захваті, хоча й далеко не всі. Дехто не посоромився і заявив, що на співачці він сидить таки краще.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here