Стомилась: Анастасія Приходько покидає сцену

0
747

Відома українська співачка Анастасія Приходько йде зі сцени. Повідомила це артистка у своєму Facebook аккаунті, звернувшись до своїх поціновувачів.
” Доброго вечора дорогі друзі.
Сподіваюсь Ви з повагою зрозумієте мене.
За 5років які я прожила в Україні ми дуже багато зробили. Презентували альбом «Я вільна». Ми випустили 10 відео, таких як «Половина пути»,
«Зацелована», «Не трагедия», «Герої не вмирають»,«дура Любовь»… (…) Відпочатку війни я підтримувала всіх кого можу,а також проїхала майже всю лінію фронта і підтримувала наших хлопців. (…) Ми обїздили майже всю Америку, Італію, Іспанію, безліч концертів по Україні, всі 5 років я віддала державі і людям які потребували моєї підтримки” – написала у своєму листі співачка, також перелічивши і свої надбання за 5 років.

Доброго вечора дорогі друзі.Сподіваюсь Ви з повагою зрозумієте мене. За 5років які я прожила в Україні ми дуже…

Опубликовано Анастасіей Приходько Понедельник, 15 октября 2018 г.

А потім додала: ” Тепер я хочу сказати головне! Я іду зі сцени!!! Втомилась слухати про те що я не формат. Музиканту справжньому важко коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те що продається в магазинах «все по 10» купують швидше!”.
Також співачка повідомила, що раніше анонсований альбом “Крила” незмінно вийде у світ ближче до завершення 2019 року.

Наприкінці звернення Анастасія подякувала всім, хто був з нею поруч, своїм друзям, команді та музикантам, а також попросила вибачення: “Всі щось принесли в моє життя, я пробачаю всіх, і прошу вибачення за те що я хочу вперше за 11 років побути один на один з собою, приділити собі час! “.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here