Сумна Фреймут з ​​розмазаною помадою здивувала шанувальників

0
2122

Нещодавно, відома телеведуча Ольга Фреймут поділилася новою фотографією, на якому позує зі сміливим макіяжем.
Найчастіше Ольга Фреймут вибирає більш елегантний і вишуканий стиль, тому й макіяж, як правило, у неї стриманий і в світлих відтінках. Тому багато шанувальників були здивовані, побачивши її нове фото, на якому зірка позує з яскраво-червоними губами.
https://www.instagram.com/p/Bqxwvu3haYp/
Судячи з усього, в настільки холодні та сірі дні відома леді вирішила додати яскравості за допомогою свого образу. До слова, шанувальники позитивно оцінили експеримент Ольги і засипали її компліментами.
“Дуже гарна”, “Красива”, “Яка яскрава, цей колір дуже вам йде!”, “Неймовірна!” – пишуть шанувальники.
Нагадаємо, що Ольга Фреймут, досить рідко з’являється на публіці в чомусь яскравому, проте цього разу вона здивувала своїх фанатів. У той же час багато її шанувальників помітили, що погляд у Фреймут сумний, а помада розмазалася на нижній губі, що виглядає трішки неохайно. Деякі припустили, що це сталося через поцілунок. Але загалом фанати позитивно оцінили експеримент Ольги і як завжди засипали її компліментами.
Нагадаємо, що зовсім нещодавно доньку Фреймут розкритикували в Мережі через зайву вагу. Також, користувачі часто критикують Злату через те, що в такому юному віці вона приміряє на себе дорослі образи. Дехто каже, що це її вибір, тому має повне право, та й з такою мамою, як Фреймут, напевно, там все під контролем.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here