Суперблондинка Оля Полякова стала “Жінкою Року”

0
183

Вже вдруге 35-річна “Королева Ночі” отримала таку почесну нагороду і стала “Жінкою України 2019” у сфері шоу-бізнесу за версією відомого українського глянцю. Згідно з голосуванням на сайті журналу, Оля Полякова виборола першість. Глянець відзначає заслуги відомих і успішних українок абсолютно в різних сферах – не лише в культурі і шоу-бізнесі, а й у медицині, освіті, психології та інших.
Співачка останнім часом майже повністю присвятила себе роботі, тому й не дивно, що нагорода дісталась саме їй. “Скачок у творчому плані за останніх кілька років колосальний, а народна любов і любов наших читачів – незаперечний факт. Тому сьогоднішня нагорода в номінації “Шоу-бізнес” по праву належить їй,” – каже про перемогу зірки засновниця премії Інна Катющенко.
На своїй сторінці у Інстаграмі Оля Полякова від щирого серця подякувала журналу та усім, хто її підтримував. “Ось так виглядає Жінка Року, вона справді дуже щаслива! Дякую Вам велике,” – каже співачка на відео.


Фани зірки почали вітати свою улюбленицю, зазначивши, що вона справді на це заслуговує: “Своїми стараннями ви довели, що краще за всіх працювали!”, “Найбомбічніша королева”, “Ти гідна цього!”, “Ви просто жінка століття!”, “Заслужено, адже ви найяскравіша королева української сцени”, “Нагорода знайшла свою героїню!”, “Так тримати!”, “Ти молодець!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here