Суперблондинка Оля Полякова зворушливо привітала маму зі святом

0
563

Щороку у другу неділю травня світ святкує День матері. В Україні це свято також прижилося, тому у цей день всі вітають найдорожчих жінок. Українська співачка Оля Полякова також не забула про свою матусю: на своїй Інстаграм-сторінці зірка поширила архівні фото, нагадавши про свою любов до мами.
Епатаж епатажем, але всі знають, що для 35-річної Олі Полякової сім’я має ключове значення. Це ми бачимо з її взаємодії з доньками, Марією та Алісою, з того, як вона дбає про родинний куточок, і з того, як тепло вона висловлюється про свою маму.
“З Днем Матері! Цінуйте, любіть, говоріть як можна частіше. Поки вони поряд. Мамуля, обожнюю,” – пише Суперблондинка під архівними знімками. Починаючи від фото, де Олі лише рік та сім місяців, закінчуючи світлиною однорічної давності. Варто відзначити, що мама з донькою доволі схожі.


Підписники Олі у Інстаграмі візначили, що її мама дуже гарна: “Ваша мама – ульот. Красуня”, “Ваша мама в будь-які роки Королева дня і ночі”, “Мама красуня, тепер зрозуміло, в кого пішла донька”, “Як сестри”, “У вашій сім’ї жінки коли-небудь старіють?”, “Яка у вас шикарна мама”, “Це ваша мама? Я думала подруга! Прекрасно виглядає”.
Нагадаємо, минулого року 8-березня Оля Полякова презентувала відеокліп на пісню “Мама”, в якому знялася матір співачки і доньки, Маша та Аліса. Зворушливий кліп одразу припав до душі шанувальникам.

Фани назвали це відео – одним з найкращих кліпів Суперблондинки. У ньому вона справжня, вродлива та ніжна. Ну і, звісно, тематика композиції нікого не може залишити байдужим. На YouTube выдеоролик переглянуло понад два мільйони юзерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here