Світлана Лобода, про майбутнє своєї доньки

0
716

Як відомо вагітна Світлана Лобода зараз живе в США, в Лос-Анджелесі, де перебуває зі своєю дочкою Євою і мамою. Цей час артистка не використовує безплідно, займаючись записом нового альбому і відвідуючи концертні шоу поблизу. Так нещодавно Світлана разом з дочкою відвідали фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла, на якому цього року виступили Бейонсе, Jamiroquai і The Weeknd.
LOBODA розповідає, що саме дочка вибрала цей фестиваль через любов до Бейонсе: “Ми з Євочкою схожі багато в чому, вона ж частина мене. Якщо порівнювати наші дитячі фотографії – часом і я не можу нас відрізнити.
Та й характер у Євочки мамин, дуже цілеспрямована дівчинка, завжди знає чого хоче, готова йти до мети і її не лякають перешкоди. Мені здається ці якості їй точно знадобляться в житті. Я, звичайно, як мама, підтримаю будь-яке її починання, але мені б хотілося, щоб моя дочка уникла моєї долі.
Не дивлячись на всі привілеї роботи артиста – пекельний труд. Ми не маємо можливості бути вдома, бачити рідних і близьких. Наше життя – це суцільні перельоти, переїзди, божевільний графік”.
Також LOBODA зізналася, що щодня займається разом з донькою англійським: “Зараз з Євочка наш найінтимніший час, коли я можу видихнути на кілька десятків днів і провести його з дочкою. У ЛА ми багато гуляємо, відвідуємо виставки і вивчаємо англійську”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here