Світлана Лобода закликала всіх приєднатися до акції

0
320

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка активно гастролює і живе в Росії, вирішила допомогти українцям і росіянам у зв’язку з пандемією коронавірусу.
Артистка заявила в Instagram, що зі своєю моєю командою приєднується до ініціатив “Київського волонтерського штабу” в Україні і фонду “Encore Charity” в Росії. В рамках інціативи вони дарують людям похилого віку, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям коробки з продуктами.
https://www.instagram.com/p/B-e6Ba0BVeb/
“Я закликаю своїх друзів – артистів, бізнесменів та всіх, хто хоче до нас приєднатися, послідувати нашому прикладу – для цього вам необхідно зайти на сайт “Української біржі благодійності” (для України) або фонду “Encore Charity” (для Росії) і взяти участь у благодійній програмі. І, звичайно, я прошу всіх залишатися вдома. Це дозволить не тільки врятувати життя нашим людям похилого віку, але і скоріше впоратися з пандемією і вийти здоровими і щасливими з наших осель”, – написала Лобода.
Шанувальники в коментарях захопилися вчинком співачки. Багато хто написав, що Лобода подає хороший приклад для своїх колег.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here