Світлану Лободу терміново прооперували: відомий стан співачки

0
1774

Світлана Лобода перенесла термінову операцію на нирці. Про це повідомляють в одній з московських клінік, куди вчора госпіталізували 36-річну артистку. Найближчий тиждень їй наказаний суворий постільний режим.
На щастя зараз медикам вдалося вдалося стабілізувати стан співачки. Як стало відомо Voiceshowbiz, всs дати концертів Світлани в Москві, заплановані на кінець жовтня, переносяться. Нові дати шоу зірки оголосять найближчим часом.


“Світлана, залиште всі справи на потім!!! Головне здоров’я! Всіх концертів не перелічити, грошей незаробити…. Будь ласка бережіть себе.” “#Светочкавыздоравливайте вы нам очень нужна, концерты подождут! Главное чтоб вы были здорова!!! Очень переживаем за вас!” – ось так піклуються та переживають за свою зірку фанати, які пишуть теплі слова в коментарях під останнім фото на сторінці Лободи в інстаграмі.
Світлано ми також висловлюємо слова підтримки і бажаємо якнайшвидше одужати та набратись ще більше сил, для свого довгого та зіркового шляху.
Нагадаємо, вчора Світлану, яка втратила свідомість прямо під час репетиції до шоу, терміново доставили в московську клініку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here