Святослав Вакарчук показав фанам сталевий прес після тернопільського півмарафону

0
455

Один з найбажаніших виконавців української естради, 44-річний Святослав Вакарчук, вкотре зачарував своїх фанів своєю ідеальною фізичною формою. Не лише співак, а й політичний діяч, показав “гарячий” знімок, зроблений після півмарафону у Тернополі, у якому він взяв участь зі своєю командою.
“Ранковий Тернопіль. Пробігли 5 км з командою “Голос змін”. Настрій і забіг – супер. Бігайте,” – підписав знімки виконавець. Зараз Святослав з командою активно подорожує Україною напередодні виборів до Верховної Ради. Він розповідає про ідеї партії “Голос” і дає безкоштовні концерти.


Прихильники поп-зірки на усіх його концертах просто мліють, коли Вакарчук знімає сорочку і показує прес. Цього разу сталося так само, однак ефекту досягло одне лише фото: “Оце я розумію в чоловіка форма”, “Ааа, красунчик”, “Гарні кубики”, “Слава, ви вогонь”, “Сила!”, “Мати рідна! Відліпіть мене від екрану!”.
Нагадаємо, що на початку травня виявилось, що Святослав таки йде на парламентські вибори, хоч усі казали, що він піде на президентські. Багато українців ним пишається, багато – засуджує, однак команді “Голос” прогнозують чималий відсоток голосів у липні.


Наразі навколо персони 44-річного Вакарчука точаться неабиякі баталії, однак, вочевидь, для співака вони не мають жодного значення. Він активно продовжує просувати свою партію, а декілька днів тому стало відомо, що до “Голосу” долучився й шоумен Сергій Притула, за що на нього полилося також чимало критики. Окрім цих зірок, в політику, як відомо, пішли Оля Полякова та Михайло Поплавський.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here