Син Тіни Кароль станцював гопак у Лондоні

0
1880

Відома українська співачка Тіна Кароль навідалась до свого сина Веніаміна у Лондон. Нагадаємо, що зараз 9-річний Веніамін навчається та проживає в українській родині в столиці Великобританії.

У Лондоні зіркова мама відвідала концерт сина, де він похизувався своїми вміннями танцювати гопак. Тіна поділилась відео з концерту у своїх stories в Інстаграм. Крім того, хлопчик захоплюється фехтуванням та шахами, повідомляє 1+1.
Тіна Кароль повідомила про те, що відправила сина навчатися у Великобританію ще у вересні 2016-го. У фільмі-сповіді Інтонації Тіни Кароль співачка зізналася, що таке рішення їй було прийняти надзвичайно складно, проте воно було одним з найрозумніших у її житті:
“В своєму житті я зробила непростий вибір – у 6,5 років я віддала свого єдиного сина вчитися в Англію. Мої батьки не розуміли цього, дуже плакали. Однак зараз вони мені дякують”, – зізнається співачка.
Тіна також розповіла, що зараз її син може перекласти на англійську свої думки. Його виховує суспільство, не забуваючи про українські традиції.
Я вірю, що дякуючи своїм знанням, колись мій син зможе зробити щось корисне для нашої країни. Тіна Кароль хоче, аби її син пишався нею й там, за кордоном, і це для неї є великою мотивацією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here