Тарабарова зворушила мережу світлиною із сином

0
1409

Ні для кого не в новинку, що колишня зірка «Фабрики зірок» та нинішнє «сонце» української сцени є прихильницею експериментів. Чи то зміна стилю виконання, чи то радикальні перевтілення не зупиняють Світлану Тарабарову на творчому шляху.
Ба більше – нові сторінки життя співачки тільки додають до її образу небувалого шарму. Завжди усміхнена артистка нерідко змушує переосмислити поняття «щастя». На цей раз, Тарабарова зворушила мережу неабияк проникливим кадром зі своїм маленьким сином.


Молода матуся, що жити не може без музики, зізналась, що у дійсності є її «всесвітом». Попри творчі поривання та періодичні «занурення з головою» у роботу, основним для Світлани Тарабарової завжди була та буде сім’я, діти. «Наш Всесвіт», – без зайвих слів проілюструвала власну родинну гармонію співачка на своїй офіційній сторінці в Instagam.

View this post on Instagram

Твій саундтрек на #ДеньСвятогоВалентина ❤️ особисто від мене )) ⠀ Який обираєш ?) Пиши номер у коментах ❗️ ⠀ 1. Мы верим в любовь ? 2. Я кажу так ? 3. Добре з тобою ? ⠀ P.S.: всім , хто відчуває , що вже зустрів своє кохання – бережіть його ? А всім , хто чекає – все ще попереду ! Головне – бути собою та вірити в світле майбутнє ? ⠀ #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики #добрезтобою #мыверимвлюбовь #якажутак #happyvalentinesday

A post shared by @ tarabarova on


Що відбувається «по світлий бік музики» артистка ділиться зі своїми підписниками мало не щоденно. Варто зазначити, що саме із появою у житті виконавиці «того самого чоловіка», її кар’єра почала рухатись у цілковито інше русло. Складно також не помітити невимовної любові Тарабарової до сина – безпосередньо у лейтмотивах її творчості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here