“Термінатора в студію”: Лілія Подкопаєва опублікувала фото зі світовою зіркою

0
324

40-річна гімнастка Лілія Подкопаєва веде активне життя у соціальних мережах. Відтак, спортсменка здивувала підписників рідкісним фото, на якому вона позує зі знаменитістю світового масштабу – 71-річним актором Арнольдом Шварценеггером, який відомий завдяки фільмам про “Термінатора”.
“Не існує ідеально гарних людей, ідеально веселих, ідеально винахідливих. Просто є люди, які чіпляють за живе. “Термінатор” був першим фільмом, який я переглянула, будучи дитиною. Дякую, Містер Олімпія, за одні з найяскравіших вражень,” – написала Лілія під світлиною, яка вже, до речі, назбирала 5 000 лайків в Інстаграмі.


Цими світлинами співачка навіяла ностальгію на свої фолловерів. “Клас, я також любила переглядати “Термінатора”, “Арні завжди з нами!”, “Щастить же вам, просто супер!” – коментують шанувальники.
У Інстаграмі за 40-річною Лілією Подкопаєвою стежить майже 85 тисяч користувачів. Після закінчення спортивної кар’єри знаменитість започаткувала у США бізнес з виробництва одягу для занять спорту. В Україні вона також відзначилась: Лілія зайнялась створенням шкіл для занять гімнастики у себе на Батьківщині – у Донецькій області. Окрім цього, спортсменка заснувала Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я поколінь».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here