Тіна Кароль з сином Веніаміном показала фото з відпочинку

0
1327

Фотографії з сином знаменитість публікує не часто, тому шанувальникам завжди цікаво спостерігати, як хлопчик росте і стає схожим на своїх батьків.
Відома українська співачка Тіна Кароль дуже активно веде свою сторінку Instagram і часто показує шанувальникам знімки з життя. Ось, недавно знаменитість з сином Веніаміном знялися в дуже зворушливій чорно-білій фотосесії на фоні моря.


За 16 годин чуттєві кадри набрали більше 45 тис вподобань, а фанати помітили, що син помітно подорослішав і більше стає схожим на покійного батька.
“Душевні! Красиві !!!”, “ЦЕ ТАК МИЛОООО”, “Веня так виріс, мамина гордість, наша гордість, ми дуже сильно любимо вас”, “Просто маленький Женя поруч … копія)”, “які ви прекрасні! дай Бог здоров’я вам і вашим близьким”, “Вєнька зовсім великий став, скоро вже і маму наздожене. Гарний такий”, “ще трохи, і Веня буде ростом на рівні з вами! дуже красиві”, “Ваш син схожий як на Вас, так і на свого батька!” , – так прокоментували фото шанувальники Тіни.


Не обійшлось і без незадоволених користувачів: “Особисто для мене образ не з кращих”, “Ефект мокрого волосся? Мені не дуже. Але красива як завжди”, “Дівчина гарненька, але одягатися красиво не її коник”, “Чесно кажучи, я теж не зрозумів цієї сукні … Щось з нею не те”, “Повний несмак”, “Тіночка ви шикарна. Але це плаття …. хто на вас його одягнув?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here