“Тіна, як картина”: Кароль потішила фанатів новою світлиною

0
1414

Відома українська співачка Тіна Кароль нещодавно опублікувала на своїй інстаграм сторінці цікаву фотографію. Саме фото представляє картину жінки, а замість її обличчя Кароль вставила світлину свого обличчя.
Всім зрозуміло, що це фотошоп. Але як не дивно, обличчя Тіни дуже добре вписується в рамки незнайомки. Особливо спина, лице та волосся. Вийшло досить цікаво та оригінально.


За годину фото співачки набрало більше 5 тисяч вподобань та сотні приємних коментарів. “Найкрасивіша”, “Наша картинка”, “А хіба Тіна не класика? Тінка як картинка”, “Якщо б ця картина була в продажі, я б купила її собі”, “Тіна, тобі добре в твому тілі”, “Тіна, ти і є класика. Ти мистецтво. Ти натхнення” – пишуть під фото шанувальники Тіни.
Нагадаємо, що Тіна Кароль, яка нещодавно захопила публіку свої кліпом на нову пісню , поділилася думками, що думає про запальних виконавиць Світлану Лободу та Ані Лорак.
Артистка вважає, що незважаючи на те, що ці співачки “вигнані” з України, вони мають приголомшливий успіх. Також Тіна не береться їх судити, так як не має на це право. На її думку, це периферійність. Кароль вважає, що таланти на українській сцені будуть з’являтися.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here