У мережі з’явилось відео із новим бойфрендом Лорак

0
292


Не так давно громадськість вперше почула про скандал із розлученням іменитої виконавиці зі своїм турецьким чоловіком. Їхнє кохання завершилось не менш яскраво, аніж розпочалось. Усе ті ж бурхливі обговорення у пресі та надокучливі чутки, від яких ніде дітись. Тільки-от цього разу ситуація виявилась більш драматична. Хоча й доволі таки швидко себе вичерпала.
Здавалось би, зовсім нещодавно у мережі з’явився ролик із публічної зрадою з боку чоловіка Ані Лорак. Не так давно і про розлучення усі дізнались, а вже співачка була помічена у компанії із новим кавалером. Порожні плітки, спроба викликати ревнощі у колишнього чи, можливо, справжнє кохання? Зараз залишається тільки здогадуватись, адже Лорак уникає коментарів.

«Тільки по секрету» відео із бойфрендом співачки з’явилось на каналі у Telegram. Нічого не можна сказати напевне, окрім того, що поведінка начебто пари виглядає аж надто дивно. З огляду на все, обоє всього лише намагаються не викликати жодних підозр у світу. Але ж, пліток таки не вдалось уникнути – громадськість уже досліджує, «хто він» та «звідки».
Єдине, що можна знати напевне, так це те, що у новоспеченого бойфренда Ані Лорак борода та чорна кепка. Подейкують, відео було зроблене на одній із репетицій артистки у Росії, де вона живе та працює уже не перший рік. Разом з тим, за усіма свідченнями, таємничого незнайомця не вперше помічають поблизу Лорак. Чи не на кожному концерті він то опиняється серед глядацького залу, то впевнено та, разом з тим, швидко прямує за лаштунки.

І, що цікаво, кожного разу намагається не затримуватись поблизу співачки більше кількох хвилин. Ходять чутки, що бойфренд Ані Лорак якось пов’язаний із незалежним угрупуванням російських реперів, відомим під назвою «Black Star». Не виключено, що він може бути і одним із реп-виконавців. Так чи інакше, поки Ані Лорак мовчить, залишається тільки здогадуватись та радіти тому, що співачка зуміла залишити усі образи у минулому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here