У мережі з’явився романтичний ролик за участі Потапа і Насті

0
1409

Як відповідь на спільне інтерв’ю екс-подружжя Потапа та Ірини Горової, мережу сколихнув зворушливий ролик зі сценічними вирізками дуету «Потап и Настя». Навіть якщо відеоробота створена за сприяння однієї із фан-спільнот, ролик таки наробив добрячого резонансу.
Хоча й щастя полюбляє тишу, потенційним коханцям мовчати не дають. Вкотре громадськість поставила робочі стосунки колишніх колег по сцені під великий знак питання. І мовиться навіть не про кадри із американського відпочинку, які чи не кожного змусили замислитись у романтичних зв’язках між Потапом і Каменських.


У мить, коли усі чутки стосовно близьких відносин артистів дещо притихли, з’явилось відео, що неабияк підлило масла у «жовте» полум’я. Нарізка кадрів отримала небагатослівний підпис «Щастя полюбляє тишу». Уся історія сценічних відносин зіркового дуету оформлена у кілька зворушливих хвилин відеоролику. Теплі обійми, ледь вловимі дотики, неформальна робоча обстановка – цього досі не бачив ніхто.
Відтак, нарешті, шанувальники отримати змогу подивитись на «дружбу» Потапа і Насті буквально таки із середини. Побачити, як усе зароджувалось. А ще – яким чином формувались плітки, що не зникли із преси і до сьогодні. Що цікаво, прихильники сприйняли ролик, як офіційне зізнання іменитої пари про свої стосунки. Відтак, коментарі стримати не сила.

«Їхнє кохання було велінням долі. Вона – дівчинка-пай, він – хлопчик-розбій», – йдеться у треку до відеороботи. Так чи інакше, колеги поки жодним чином не коментують своїх стосунків. Хоча й Каменських зазначає, що закохана та не бажає виносити свої почуття на поталу громадськості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here