Українська телеведуча стала почесним послом ООН

0
917

Марія Єфросиніна тільки-но зійшла з паркету шоу «Танці із зірками». І раптом – подалась до міжнародної гуманітарної діяльності. Одне із найвпізнаваніших облич українського телебачення стає почесним послом ООН у Східній Європі.
Однак, варто зазначити, що нову посаду Єфросиніна отримала не випадково. Зазнавши неабияких успіхів у своїй кіно- та телекар’єрі, жінка уже тривалий час займається соціальними проектами і благодійністю. Окрім своєї професійної діяльності, телеведуча бере участь у допомозі хворим на лейкемію дітям.

Марія також створила власний проект «Charity weekend», ключовим питанням якого є жінка і її світ: кар’єра та сім’я, краса, здоров’я і внутрішні переживання. Це – цикл зустрічей, тематичних заходів, майстер-класів та інтерв’ю з відомими людьми, виручені кошти з яких Єфросиніна жертвує дитячим будинкам.

Завдячуючи інстаграму молодшої сестрі Марії – Єлизаветти, громадськість дізналась про майбутню діяльність телеведучої як почесного посла Фонду ООН. Вона стала першим послом-представником з України, сфера діяльності якого виходить далеко за її межі.
Основними обов’язками Марії у новому статусі стане боротьба проти домашнього насилля, підтримка гендерної рівності і допомога молодшим поколінням у самореалізації. До географії її повноважень ввійде не лише Україна, але й Східна Європа і Центральна Азія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here