“Вагітна чи занедужала?”: Каменських чітко роз’яснила ситуацію

0
369

Резонансна шлюбна церемонія екс-учасників культового дуету «Потап и Настя» уже позаду. Шанувальників вже й нічим не здивуєш, навіть раптовою вагітністю Насті Каменських. Зрештою, чутки про «цікаве положення» співачки розлетілись раптово. Правда це чи промовиста вигадка, вона таки знайшла своє місце серед преси із жовтим відтінком. І, нарешті, потенційна матуся розставила усі крапки над «і».
Виявляється, погане самопочуття знаменитості пов’язане із звичайною застудою. І жодні підозри на вагітність не справдились. Принаймні, поки немає підстав вірити у подібні чутки. Сама ж Каменських чи не одразу після бунту у мережі поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram кадр із чітким поясненням, що наразі відбувається в її з Потапом особистому житті.


«Я жахливо нездужаю, працюю щоденно. Вчора у мене був єдиний вихідний і мій лікар АйПотап зробив цей день чарівним», – додала співачка до чергового сімейного кадру із іменитим українським репером Потапенком. Хоча й вбралась Каменських у невимушене худі, натяків на округлі форми живота поки не було. Що ж, після тривалого переховування зіркової пари від зайвих очей не залишається нічого іншого, як підозрювати закоханих і надалі.
Користувачі, у свою чергу, не обійшлись без промовистих коментарів під яскравим кадром знаменитостей. «Дуже гарна пара, щастя вам!», «Ой, одужуй», «Потап такий стильний», «Обожнюю вашу пару!», – зазначають підписники зірки. Тим часом, і власне зірковий чоловік Каменських не обійшовся без публікації у мережі. Тільки-от обрав більш пікантний формат.


Репер поширив кумедний ролик зі своєю дружиною, на якому спробував вилікувати кохану дещо нетрадиційним для медицини методом. Щоб хоч якось покращити настрій Насті Каменських, Потап вручив їй дитячу іграшку-лизуна. Сам же репер заявив, що вона є лікувальною. Що ж, співачка хриплим голосом привіталась із прихильниками, добряче прокашлялась і взялась за гру із лизуном.
Каменських, тим часом, зазначає, що подібні рішення її чоловіка зробили єдиний вихідний-«лікарняний» справді казковим. Хоча й нічого особливого не відбулось, поруч із співачкою була справді особлива людина, що складно не розгледіти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here